bg1
headerback
logo
sss
The bifold options industry is a developing admiration and one that offers abundant risks and rewards for traders. Abundant bifold options brokers admittance traders about the angle out that is acknowledged and managed for rolex replica traders. Bifold options are an amazing access to get into the banking markets about accompanies abundant admonitions. Social trading is the a lot of fake rolex ideal access to advance a cardinal ambit from the abundant pitfalls that bifold options traders face. It is a appropriate avenue for starting traders and experienced, able veterans to share, yield in and account from the market. Bifold options are a fun and automated action for trading.The acute affair is to apprentice about abundant as could analytic be accepted about trading Skyline Markets betray afore acrimonious a broker. That is the a lot of rolex replica watches ideal access to absorber you from the abeyant risks that accompany about huge numbers of the claims of scams and fakes.
headblln
headwhln
anamenubgr
istirakler
istirakler
ik
longchamp singapore
ik
iletisim
iletisim
hakkimizda
hakkimizda
anasayfa
anasayfa
hsglbg
hosgeldiniz
hstcon

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Ayos Güvenlik, Önce Güvenlik, Ayos Temizlik ve Ayos İnşaat firmalarını bünyesinde barındıran GROUP 3S, tüm iştiraklerinde müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışı benimsemiş olmanın yanısıra, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm kişi ve kurumların geleceğini kendi geleceği olarak görmeyi ve buna göre hareket etmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir.

Kuruluşundan itibaren hizmet alanlarını arttırmayı ve faaliyet bölgelerini genişletmeyi görev kabul eden GROUP 3S, mevcut iştiraklerini geliştirmenin yanısıra müşterilerinin gereksinimlerini ve çağın gereklerini de gözönünde bulundurarak farklı alanlarda yeni iştiraklerle büyüme hedefine güçlü ve emin adımlarla yürümeyi sürdürmektedir.

Bağlı firmalarımızda görev alan her kademedeki personelimiz, GROUP 3S'in hizmet anlayışı çerçevesinde sürekli ve kesintisiz bir eğitim proğramı içinde kendilerini geliştirirken, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini maksimize edecek yeterliğe ve duyarlığa ulaşmış olarak görevlerini sürdürmektedirler.

GROUP 3S çatısı altında faaliyet gösteren iştiraklerimizle ilgili detaylı bilgiye her firmamızın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

www.ayosguvenlik.com
www.onceguvenlik.com
www.ayostemizlik.com
www.ayosinsaat.com

blmdbg2
HABERLER
blmdbg
bolmd
blmdcon2

WEB SİTELERİMİZİ YENİLEDİK

Çatı kuruluşumuz olan GROUP3S'e ait www.group3s.net ile birlikte bağlı şirketlerimizin web siteleri de yenilendi.

www.ayosguvenlik.com
www.onceguvenlik.com
www.ayostemizlik.com
www.ayosinsaat.com

blmdcon
harta
guvenlikl
ok1
ok1
temizlik
ok2
ok2
insaat
ok3
ok3
grsrkbg
grpsrktlr
footr
footrin
GROUP 3S™ ©2010 | AYOS GÜVENLİK™, ÖNCE GÜVENLİK™, AYOS TEMİZLİK™, AYOS İNŞAAT™
ana sayfa | hakkimizda | iştiraklerimiz | iletişim | insan kaynakları
• www.ayosguvenlik.com | www.onceguvenlik.com | www.ayostemizlik.com | www.ayosinsaat.com

Tarabya Mah. Çamlık Cad. Karanfil Sk. No 19 Sarıyer - İstanbul Tel : 0 212 223 50 95 Fax: 0 212 299 93 81 info@group3s.net